Nákupní řád

Zboží bude kupujícímu, který si toto zboží závazně objednal prostřednictvím internetové aplikace prodávajícího, vyexpedováno (tj. předáno přepravci) do 1-5 pracovních dnů a odesláno na adresu, kterou kupující uvede v objednávkovém formuláři - dodávka zboží by v nejkrajnějším případě neměla přesáhnout dobu 10 pracovních dnů (dvou týdnů). Zboží, které kupující zaplatí předem (bankovním převodem na náš účet, kartou on-line, paypal) bude expedováno do 24 hodin od připsání platby kupujícího na náš účet. Zboží bude expedováno v obalu, zabraňujícím jeho poškození. Ke zboží bude přiložen daňový doklad (má zároveň funkci listu záručního). Veškeré osobní údaje, které kupující uvede při objednávce zboží, budou pokládány za důvěrné v souladu se zákonem číslo 101/200 Sb. o ochraně osobních údajů a informací. Vyhrazujeme si právo:


K ceně zboží připočítat náklady na dopravu, pokud není uvedeno jinak. Odmítnout objednávku zákazníkovi, který v minulosti neodebral či řádně nezaplatil závazně objednané zboží. Stornovat objednávku, kde byla zvolena možnost "platba převodem" a kde nebyla platba zákazníka připsána na náš účet do 10 kalendářních dnů. Kupující se zavazuje, že:


Při objednávce zboží uvede úplné a pravdivé údaje (především místo dodání), zároveň souhlasí s tím, že dokončením objednávky (stisknutím tlačítka "Dokončit objednávku" na stránce s objednávkovým formulářem), bude tato objednávka považována za závaznou a bude expedována. Zakoupené zboží odebere a zaplatí cenu za něj dohodnutou s prodávajícím. A zároveň je mu přiznáno:


Právo reklamovat vadné zboží ( viz. reklamační řád ). V souladu se zákonem č. 367/2000 Sb. právo odstoupit bez udání důvodů od uzavřené smlouvy (objednávky), a to do 14 dnů od převzetí zásilky. Při odstoupení od smlouvy prosím zašlete zboží jako doporučený poštovní balík (dobírka nebude přijata) na naši adresu ( viz. kontakty ) – akceptováno bude pouze zboží řádně zabalené, nepoškozené a nejevící známky opotřebení, zároveň zašlete se zbožím kopii daňového dokladu a údaje, kam mají být zaslány vrácené peníze (číslo účtu či kontaktní adresu, kam bude vrácená částka zaslána poštovní poukázkou). Na podnikatelské subjekty se odstoupení od smlouvy bez udání důvodu v souladu s výše uvedeným zákonem nevztahuje.